У Луцьку відкриється виставка, присвячена Олені Блаватській

Відкриття виставки "Невичерпне джерело”, яка  присвячена життю та спадщині Олени Петрівни Блаватської, відбудеться у Луцьку. 
 
Виставка підготовлена громадською організацією „Теософське товариство в Україні” і присвячена 130-й річниці виходу у світ „Ключа до Теософії”, визначного твору Олени Петрівна Блаватської, нашої видатної співвітчизниці, всесвітньо визнаної письменниці, філософа, мандрівниці, засновниці Теософського товариства. Виставка буде розміщена у Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки з 18 листопада по 07 грудня 2019 року. 

О. П. Блаватська справила великий вплив на культуру - науку, релігію, мистецтво. Вона заклала основи формування нової картини світу, заснованої на принципі Єдності усього сущого, і нового способу людських відносин - стосунків Загального Братерства людства. Її твори перекладені усіма мовами світу. Ім'я Олени Петрівни Блаватської увійшло до числа видатних діячів культури нашої країни і світу. Воно складає гордість нашого народу, його значення в майбутньому буде усвідомлене ще більшою мірою. 

Виставку супроводжує низка заходів: 

18 листопада о 15.00 – відкриття Виставки. Вступне слово про місію, життя та спадок О.П.Блаватської – Президент Теософського товариства в Україні С.Й.Гавриленко (Київ).. 
23 листопада – лекція-бесіда „Слідами життя та творчості Олени Блаватської”, Початок о 14.00. 
30 листопада – лекція-бесіда „’Таємна Доктрина’ О.П.Блаватської, cьогоднішнє прочитання”. Початок о 14.00. 
07 грудня – лекція-бесіда „О.П.Блаватська про синтез науки, релігії та філософії”. Початок о 14.00. 

Запрошуємо волинян та гостей Луцька відвідати виставку, яка працює з 9.00 до 18.00, крім п'ятниці.  

Вхід вільний.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі