У Нововолинську просто неба влаштують живу галерею

24 серпня на День Незалежності у Володимирі-Волинську в центрі міста просто неба художники розмальовуватимуть живих моделей під поглядами глядачів.
Про це повідомляє "Буг".

Організовує захід НГО «Креатив студіо» за підтримки культурно-мистецького центру, відділу у справах культури і туризму міськвиконкому. Ідея провести у місті живу галерею належить волонтеру НГО «Креатив студіо» Катерині Гребеник.

До участі в творчому проєкті організатори запрошують митців. Щоб зареєструватися варто написати організаторам у фейсбуці.

«Моделі для боді-арту – прості люди: чоловіки, жінки і діти. Малюнок художникам дозволяється наносити на будь-якій частині тіла, але «у межах пристойності», – додають організатори.

Тема малюнку патріотична. Митці малюватимуть на живій моделі свою концепцію «Україна – це…».

Як розповіла співзасновник НГО «Креатив студіо» Анастасія Азанова, малюнок на тілі – це тільки перший етап проєкту. Далі роботи художників сфотографує Іван Дуда.

Потім із цими фото виготовлять листівки «Ukraine is…», які можна буде придбати. Виручені з продажу кошти організатори спрямують авторці книги про 51 ОМБр «51/14 – історія нескорених» Жанні Білоцькій на друк нових примірників.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі