У Луцьку презентують глянцевий журнал «Локальна історія»

3 серпня о 16.00 в джазовому клубі «Цитра» (вул. Богдана Хмельницького, 1Б) у Луцьку відбудеться презентація історичного глянцевого журналу «Локальна історія».

З часу першої презентації в листопаді 2018-го вийшло вже вісім випусків, у фокусі останнього числа - історія Волині. У номері вміщені репортажі із сіл, які постраждали у 1943-му від обох сторін конфлікту, масштабне історичне дослідження про реальні цифри загиблих українців під час Волинської різанини, унікальна експедиція вимираючими селами українського Полісся, а також інтерв'ю з нащадком митрополита Андрея - Анджеєм Шептицьким, фахівцем з історії Східної Європи Тімоті Снайдером та багато іншого.

Тексти журналу ілюстровані виконаними на замовлення коміксами та інфографікою, а також ексклюзивними світлинами, які учасники проекту збирали у старожилів Західної України впродовж останніх п'яти років.

У неформальній атмосфері джазового клубу поговоримо про те, чи потрібне сьогодні друковане історичне видання і яким воно має бути, чому важливо розвивати напрямок публічної історії, і звісно – про цікаві епізоди локальної історії Волині загалом та Луцька зокрема.

На презентації буде можливість придбати попередні випуски “Локальної історії”.

Серед найбільш обговорюваних статей, які вже вийшли друком, текст про мандрівницю та журналістку початку ХХ ст. Софію Яблонську, історія художника Никифора Дровняка, інтерв’ю з Сергієм Жаданом, Оксаною Забужко та Мустафою Джемілєвим.

ДЕ: Джазовий клуб «Цитра», вул. Богдана Хмельницького, 1Б

КОЛИ: 3 серпня о 16.00

 

СПІКЕРИ:

-          Віталій Ляска, головний редактор журналу;

-          Іван Спринь, співзасновник журналу;

-    Тетяна Яцечко-Блаженко, заступник декана історичного факультету з інноваційно-грантової міжнародної співпраці.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі