На фестивалі класичної музики покажуть листи батька Моцарта

Джерело: Gazeta.ua

У Львові відбудеться третій сезон фестивалю класичної музики LvivMozArt з 3 по 11 серпня.

Ключовою темою фестивалю стала музика і література. А ключова постать ‒ німецькомовний публіцист та письменник Йозеф Рот, який народився у Бродах.

Саме у Бродах біля руїн синагоги відбудеться пам'ятний концерт, присвячений ювілею письменника за участі львівських виконавців та світових зірок. На сцену вийде південноафриканська оперна співачкаПумеза Мацікіза, американський митецьАбраам Броди, кіноакторка Сунні Меллез. Диригуватиме Оксана Линів.

На глядачів чекає опера Iyov Влада Троїцького, яка входить у десятку найкращих у світі, речиталь найшвидшого піаніста Любомира Мельника, клезмер-концерт, перформанси. У палаці Потоцьких покажуть документи, книги та листи Леопольда Моцарта, батька і учителя Вольфганга Амадея Моцарта.

Події фестивалю відбуватимуть у десяти локаціях. Є безкоштовні і платні. Діють окремі знижки для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів і людей з інвалідністю. Придбати квитки можна на сайті LvivMozArt.

28-29 червня в Ізмаїлі на Одещині пройшов шостий міжнародний фестиваль "Дунайська січ". За два дні на ньому виступило 18 гуртів та Національний академічний оркестр народних інструментів України. Gazeta.ua розповість, як пройшла "Дунайська січ-2019"


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі