Волинські лісівники створили унікальний дендропарк

Джерело: Прес-служба лісівників Волині

Волинські лісівники створили дендропарк, в якому висадили 70 унікальних рослин. Розташований він на території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ». Його площа становить 60 соток.

На цій території проводитимуть дослідження вихованці шкільних лісництв, яких при лісомисливському господарстві діє аж вісім. 

А згодом – за років 10, коли саджанці стануть молодими деревами, а лісівники встановлять тут лавочки та альтанки, дендропарк має всі шанси стати розкішним місцем відпочинку для місцевих мешканців та туристичною родзинкою усієї Волині.

Коркове дерево, бархат амурський, декілька видів магнолій та майже десяток різновидів сосни… Тут є унікальні дерева, які в наших краях приживаються рідко. Але завдяки вчасному та правильному догляду вони прижилися у дендропарку на 100%. 

Деякі дерева пересадили з території лісгоспу, а 50 – закупили у Львівському лісотехнічному університеті.

Лісничий Губинського лісництва Ігор Іщук розповідає, що серед цих дерев є такі, що потім виростають до 30 метрів у висоту. 

За словами провідного інженера ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Миколи Іваницького, з часом площу дедропарку планують збільшити. 

 Провідний інженер ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Микола Іваницький

 


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі