У Мілані проходить виставка знаменитого китайського «художника-невидимки»

Джерело: TheБабель

15 травня в Мілані були виставлені фотографії художника, який зникає у своїх роботах — китайський митець Лю Болін 

У своїй творчості Лю Болін поєднує різні жанри і техніки, включаючи скульптуру, перформанс та фотографію. Своїми роботами він звертається і до важливих проблем усього сучасного суспільства, і до політичних суперечностей Китаю та інших світових держав

, відомий як «людина-невидимка», почав створювати цю серію фото у 2005 році. Про це пише Euronews.

Все почалося з того, що урядова влада зруйнували рідне село Болина — Суоцзя, і художник використовував розпис тіла, щоб повністю інтегруватися в руїни рідних місць. Він каже, що його метою було змусити людей задуматися про стосунки між людиною і природою, а також між мисленням і політичною владою.

Серія фото отримала назву «Ховатися в місті», у ній змішані різні форми сучасного мистецтва, включаючи перформанс, боді-арт і фотографію, що принесло Бодену світове визнання.

Його нова серія фото називається «Ховатися в Італії». У ній митець «зникає» в оперному театрі «Ла Скала», у стінах Колізею та в роботах Караваджо в Галереї Боргезе.

«Спочатку я протестую в Китаї через те, що в Китаї відбулося багато різних речей. В Італії це має інше значення, тому що італійці мають давню культурну спадщину», — прокоментував Лю Болін нову фотовиставку.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі