Людина-революціонер: у прокат виходить фільм-біографія про Мерк'юрі

Джерело: Gazeta.ua

1 листопада в український прокат виходить "Богемна рапсодія" - фільм про життя та творчість Queen і Фредді Мерк'юрі. Американський актор Рамі Малек, відомий за роллю в серіалі "Містер Робот", розповів напередодні прем'єри фільму про свою роль Мерк'юрі у байопіку "Богемна рапсодія".

"Це спадщина людини, яку я вважаю революціонером, яку називали новатором. Мерк'юрі - один із найбільш вільних людей, які прикрасили планету. Це дає людям перспективу, з якою вони можуть жити своїм справжнісіньким життям. Таким чином, можливість зобразити кого-небудь такого - це справжній подарунок", - говорить актор.

За словами Малека, робота над байопіком була для нього виснажливою.

"Вперше в житті заснув у гримі. Був повністю виснажений кожен день", - додає Рамі.

Критики, незважаючи на суперечливі відгуки, вже оцінили хорошу гру головного актора в образі Мерк'юрі: включаючи сценічний образ музиканта, а також його особисті драми, самотність, застій у творчості та прогресуючу хворобу.

Окрім Малека, у фільмі знімалися Майк Майєрс, Люсі Бойнтон, Джозеф Маццелло, Ейдан Гіллен, Бен Харді, Том Холландер, Аллен Ліч та інші.

Режисером байопіку став Брайан Сінгер (трилогія "Люди Ікс"). За кілька місяців після початку зйомок його відсторонили через конфлікт із Рамі Малеком і частою відсутністю на знімальному майданчику. Сінгера замінив режисер і відомий актор Декстер Флетчер.

Ukrainian Film Distribution випустив офіційний трейлер фільму "Богемна рапсодія":

 


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі