В Олиці хочуть збудувати ратушу

Джерело: Перший

У селищі Олика Ківерцівського району хочуть збудувати ратушу та відновити ринок на історичному місці.

Про це йшлося у четвер, 18 жовтня, під час візиту посадовців Волинської ОДА до селища Олика.

Зі слів радника голови Волинської ОДА Валерія Криворога, Олику хочуть зробити туристичним центром. Для цього зокрема виселять із замку Радзивілів психіатричну лікарню та відремонтують дорогу, викладену бруківкою у 20-х роках минулого століття.

Також хочуть привести в порядок історичну частину селища.На Волині хочуть збудувати ратушу

«Хочемо збудувати ратушу на місці історичного фундаменту. Зрозуміло, що там не буде селищна рада, це буде туристичний об’єкт. Треба відновити єврейську корчму. А далі підтягнуться готелі і заклади харчування», - каже посадовець.

Окрім цього, біля старого польського кладовища хочуть відновити ринок. Зараз на цьому місці періодично працює тимчасовий базар.

«У нас є майже 1,8 гектара землі для цього. Хочемо відновити ринок, щоб він нагадував про колишню Олику, адже Олика завжди славилась, як торговий центр. Старожили розказують, що колись майже в кожному будиночку був магазин. Хочемо, щоб тут був ринок з історичними рисами. Щоб якісь ремесла показували на ньому», - розповідає голова Олицької селищної ради Олена Кашевська.

В ОДА сподіваються, що основні історичні пам’ятки вдасться відновити за п’ять років. Для цього шукатимуть бюджетне фінансування та інвесторів.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі