Артем Чапай презентує в Луцьку книгу «The Ukraine»

Артем Чапай презентує 12 жовтня у Луцьку нову книжку «The Ukraine», що на початку вересня вийшла у «Видавництві 21».

Дизайн книги розробила Анна Стьопіна. Вперше «The Ukraine» було презентовано під час 25 Book Forum.

У Луцьку презентації «The Ukraine» відбудуться у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та в Книгарні «Є»:

- 10:10, факультет філології та журналістики, ауд. 101 (вул. Винниченка 30-а); модератор Оксана Янчишина;

- 18:30, Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30); модератор Анна Єкименко-Поліщук.

Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття».

У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.

12 жовтня лучани зможуть поспілкуватися про «The Ukraine» безпосередньо з Артемом Чапаєм.

Довідка:

Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

 


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі