Археологи знайшли у Єгипті величезну частину стародавнього житлового кварталу

Джерело: Ua.News

Археологи виявили у Єгипті у місті Міт-Рахина, що розташоване у 20 км на південь від Каїру, величезну стародавню будівлю.

Міністерство у справах старожитностей країни заявило, що археологи також виявили прилеглий будинок, який містив велику римську баню та інше приміщення, що, ймовірно, використовувалося для релігійних обрядів, інформує видання Independent.

«Виявлена будівля була побудована з цегляних блоків, підтримуваних величезними блоками вапняку, фундаменти якого, зовнішні стіни і внутрішні сходи були побудовані з використанням червоних цегляних форм», – заявив Генеральний секретар Вищої ради старожитностей Мостафа Вазірі.

Ймовірно, будівля була частиною житлового кварталу у районі, який становив стародавню єгипетську столицю Мемфіс, який був заснований близько 3 100 до н.е., та був домівкою для Менеса, короля, який об’єднав Верхній та Нижній Єгипет.

Вазірі додав, що район розкопок буде ретельно досліджено. Влада країни сподівається, що такі знахідки допоможуть розвитку туризму, спад якого спостерігається у країні після політичної кризи 2011 року.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі