Фільм «Сім природних чудес Волині» отримав відзнаку на міжнародному кінофестивалі

У  місті-курорті Скадовськ з 17 по 19 вересня відбувався  ХІІІ  Міжнародний кінофестиваль аматорського кіно «КІНОКІММЕРІЯ».

Загалом на XIІІ Міжнародний фестиваль аматорського кіно "Кінокімерія", як поінформував член журі Юрій Ріпенко, було подано понад 190 фільмів.

"Передивитися різні роботи - а це (фільми - ред.) і по 20 хвилин, і по 15 хвилин, і по 5 хвилин, і по 3 хвилини, це було дуже важко. Але ми постаралися кожну з них розглянути. І ми трохи розширили нашу програму: ми не тільки приймаємо аматорські роботи, ми приймаємо роботи студентські, це як кіношкола, і ми приймаємо також роботи незалежних авторів, які просто роблять некомерційний продукт, некомерційне кіно", - розповів Ріпенко.

Після завершення XIІІ Міжнародного фестивалю аматорського кіно "Кінокімерія" найкращі фільми покажуть глядачам у Херсоні.   

Також  відібрані фільми вносяться в список претендентів на включення їх в програму фільмів від України на 81-й Міжнародний фестиваль незалежного і непрофесійного кіно UNICA-2019 (серпень – вересень, Нідерланди).Остаточне рішення приймається членами журі після визначення Комітетом UNICA правил участі кожної національної програми у 81-ому Міжнародному фестивалі, а також загального хронометражу усіх фільмів від  кожної країни – члена UNICA (орієнтовно: січень – лютий 2019р.).

Над створенням фільму “Сім природних чудес Волині” працювали:

автор ідеї створення фільму - Руслана Мельник, продюсер,

  автор сценарію та режисер фільму - Віталій Герасимлюк,  оператори- Андрій Повзун, Костянтин Кіц, графічне оформлення -Андрій Повзун, зйомки квадрокоптером -В’ячеслав Майборода, підводні зйомки -Сергій Бойко,

зйомки чорних лелек надано:Андрій Бакотей, монтаж - Володимир Красілов, диктор - Галина Старцева, музичне оформлення - Світлана Рибальченко, консультант Сергій Цюриць.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі