В Україні знімають драму режисера-волинянина про Олексу Довбуша

Джерело: Вголос

В Україні розпочали зйомки фільму кінорежисера родом з Волині Олеся Саніна «Довбуш».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Держкіно.

19-го серпня кінокомпанія «PRONTO FILM» за підтримки Держкіно України розпочала зйомки пригодницької історичної драми «Довбуш».

Автором ідеї, співавтором сценарію та режисером картини є Олесь Санін. Продюсує стрічку Максим Асадчий, оператором-постановником є Сергій Михальчук. Серед виконавців головних ролей – Сергій Стрельніков (Олекса Довбуш), Олексій Гнатковський (Іван Довбуш) і Даша Плахтій (Марічка).

У першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах розгортається драма життя Олекси Довбуша, його непростого кохання та боротьби за гідну долю для свого народу, і тут навічно оселяється таїна його безсмертя. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати. Смерть чи безсмертя переможуть у цьому двобої?

Кінопроект «Довбуш» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка цього проекту становить 65 млн грн. при загальній вартості виробництва 86 млн 679,2 тис. грн.

Прем’єра фільму запланована на осінь 2019-го року.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі