У Німеччині продали понад 100 тисяч купюр номіналом 0 євро із зображенням Карла Маркса

Джерело: DW

У рідному місті Карла Маркса Трірі до 200-річчя філософа надрукували сувенірні банкноти номіналом нуль євро. Вони стали хітом продажів.

Сувенірні банкноти до 200-річчя Маркса надруковані на захищеному від підробок папері з водяними знаками

Сувенірні банкноти до 200-річчя Маркса надруковані на захищеному від підробок папері з водяними знаками

Сувенірні банкноти номіналом у нуль євро, що були випущені до 200-річчя Карла Маркса, стали хітом продажів у Трірі, повідомляє в неділю, 12 серпня, агентство dpa. Вже продали понад 100 тисяч купюр з портретом німецького філософа, соціолога і економіста.

«Купюра надзвичайно популярна», - прокоментував керуючий міською туристичною компанією в Трірі Ганс-Альберт Беккер (Hans-Albert Becker), додавши також, що ніхто не очікував такого ажіотажу.

Загалом купюри розлетілися вже в 40 країн. Особливо охоче банкноти з портретом Маркса купують в Азії. Тільки до Китаю «поїхали» від 25 до 30 тисяч банкнот, каже Беккер. Деякі замовники беруть одразу 100 купюр. Сувенірні гроші з портретом Маркса охоче замовляють фірми на подарунки співробітникам. Одна така купюра фіолетового кольору коштує три євро. Вона схожа на справжню євробанкноту: надрукована на захищеному від підробок папері з водяними знаками, має мідну смужку,  голограму та індивідуальний серійний номер.

Карл Маркс народився 5 травня 1818 року в Трірі. Один з засновників комуністичної ідеології вважається найбільш відомим уродженцем цього німецького міста.

Карл Маркс


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі