Колишнього члена «Партії політики Путіна» виключили зі «Свободи»

  1. Новина відноситься до:

Керівний орган Волинської обласної організації ВО «Свобода» ухвалив рішення виключити з партійної організації члена Луцької міської організації ВО «Свобода» Ігоря Карпюка.

Таке рішення прийняли 5 жовтня у зв’язку з подачею недостовірної інформації керівництву партійної організації про політичне минуле зі сторони Ігоря Карпюка, ‒ повідомляє у Facebook перший у списку кандидат у депутати міськради від ВО «Свобода» Микола Федік.

Так, Ігор Карпюк не балотуватиметься кандидатом у Волинську обласну раду у виборчому окрузі №59 та кандидатом у Луцьку міську раду у виборчому окрузі №37 від ВО «Свобода». Відповідну заяву про відкликання заяви про згоду балотуватися кандидатом у депутати Ігор Карпюк надав до Волинської обласної виборчої комісії та Луцької міської виборчої комісії у понеділок, 5 жовтня.

Своєю чергою, сам Ігор Карпюк зауважив, що свого часу у силу життєвих обставин вступив у «Слов’янський народно-патріотичний союз», який згодом перейменували в «Партію політики Путіна». За його словами, він давно вже не вважав себе членом цієї партії, оскільки написав заяву про вихід із неї.

«Визнаю, що це була моя велика помилка. Далася взнаки відсутність політичного досвіду, коли дозволив втягнути себе у цей політичний проект. Усвідомлюю, що підставив цим «Свободу», тому прошу вибачення у її членів та прихильників. Із розумінням сприйняв рішення про своє виключення з лав ВО «Свобода». Закликаю не спекулювати на цьому прикрому інциденті», – прокоментував ситуацію Ігор Карпюк.

Нагадаємо, кандидат від ВО «Свобода» у Волинську обласну раду в окрузі №59, генеральний директор приватного підприємства «Фірма «Бізнес-Тайм» Ігор Карпюк виявився колишнім членом «Партії політики Путіна».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі