Владика Михаїл закликав волинян молитися за незалежність української церкви

Джерело: Волинська єпархія

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликав священнослужителів і мирян єпархії посилено молитися за Вселенського Патріарха Варфоломія, за Україну та її Президента Петра Порошенка, а також за надання Томосу про визнання української церковної афтокефалії.

Таке благословіння архієрей дав у зв’язку з офіційними повідомленнями про кроки, здійснені протягом останнього часу Президентом та Верховною Радою України щодо початку процесу ухвалення Томосу.

Зокрема, слід читати таку молитву до Спасителя:

«Господи Ісусе Христе! Ти молився Отцю Твоєму Небесному про нас, щоб ми усі були єдині, як Ти із Отцем. І тепер молимо Тебе: приведи нас усіх до правдивого єднання навколо Тебе і з Тобою. Ти заповідав нам бути довершеними у єдності: навчи нас сповнювати заповідь Твою, щоб ми любили одне одного, як і Ти полюбив нас. Дай нам сили терпіти немочі та носити тягарі одне одного; звільни нас від духу суперництва і заздрості; об’єднай нас усіх у справі служіння Тобі та нашим ближнім, щоб по світлу віри нашої люди пізнавали любов Твою. Допоможи, Господи, бути нам у цьому світі силою примирення, а не розбрату; порозуміння, а не ворожнечі; єднання, а не розділення. Утихомир незгоди церков, вилікуй усілякі роз’єднання силою Святого Твого Духа, з’єднай нас усіх у єдине Тіло та прийми нас у Твоє Царство, щоб усі ми разом прославляли величне Ім’я Твоє, йому ж честь і поклоніння завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі