Український фільм отримав відзнаку кінофестивалю у Нью-Йорку

Джерело: ZIK

Дипломна робота Ігоря Висневського, режисера-випускника Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого отримала нагороду за найкращу режисуру "Best Director in a short film" кінофестивалю New York City International Film Festival (NYCIFF).

Короткометражний фільм "Слово" заснували на реальних подіях, які відбувались в Радянській Україні під час "Розстріляного відродження".

У 20-х-30-х роках XX століття українська культура зазнала неабиякого розквіту. Найкращі її представники – більш ніж 200 письменників, художників, поетів, музикантів та їхніх сімей – жили у харківському "Будинку радянських письменників України "Слово". Саме з них у 1933 році розпочались масштабні репресії української інтелігенції та її знищення сталінською владою.

Відзначений на фестивалі короткометражний ігровий фільм "Слово" став дипломною роботою Ігоря Висневського на ступінь бакалавра Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого.

Щорічний Міжнародний кінофестиваль у Нью-Йорку NYCIFF заснували у 2010 році як платформу для талановитих кінематографістів-початківців з різних країн світу, які прагнуть продемонструвати свої роботи в Нью-Йорку. Фестиваль відомий повним циклом взаємодії з кіновиробниками: від перших показів до зустрічей з дистриб'юторами та відбірниками.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі