У мережі з'явився трейлер українського фентезі «Бобот»

Джерело: Gazeta.ua

У мережі з'явився трейлер українського фантастично-пригодницького фільму "Бобот"режисера Максима Ксьонди.

Стрічка розповідає про 12-річного Вадика - патологічного брехуна і фантазера, який постійно вигадує собі подвиги. Одного разу хлопчик опиняється в центрі протистояння двох позаземних сил. Ще одним з головних героїв фільму стає ходяча трансформаторна будка, подібна до людини на ім'я Бобот. Він допомагає Вадику рятувати світ, однак є й інші трансформатори, які всі водночас відірвалися від мережі й почали поводитися, наче живі.

"Українське кіно продовжує набирати обертів. Особливо радію, що нарешті почав розвиватися такий сучасний і досить актуальний у світі жанр, як фантастика. Я впевнений, що "Бобот" однозначно знайде свого глядача і продовжить історію успіху українського кіно у прокаті. Тизер зацікавлює, чекаємо на фільм", - зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Уривки з фільму вперше показали в столиці Естонії під час найбільшого кінофестивалю Північної Європи.

Перший презентаційний ролик знімали російською, бо його показували інвесторам із Грузії. Але фільм буде україномовний. Бюджет фільму, половину з якого надала грузинська кінокомпанія, склав 20 млн грн. Другу половину профінансувало Державне агентство України з питань кіно


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі