На Волині - конкурс писанкарства

Джерело: Музейний простір Волині

Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі у Двадцять четвертому обласному конкурсі «Волинська писанка третього тисячоліття».

Умови конкурсу: 
1. Конкурс проводиться серед писанкарів двох вікових категорій – творчої молоді та дорослих різних сфер діяльності. 
2. На конкурс подаються 3-5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками. 
3. На здобуття почесної нагороди – диплому і призу імені Модеста Левицького – приймаються роботи писанкарів-популяризаторів цього виду народного мистецтва Волині.

Переможці конкурсу будуть відзначені у категорії діти дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, у категорії дорослі дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, подяками та цінними подарунками. Особливим заохочувальним призом відзначається автор робіт, на яких відверто традиційні для Волині візерунки, використані натуральні барвники і традиційна технологія воскового розпису. Роботи переможців передаються до фондів Волинського краєзнавчого музею і будуть експонуватися на виставках.

Писанки на конкурс подаються у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) до 26 березня (крім суботи та неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Телефони для довідок: (0332) 24-23-58, 24-56-19E-mail: Eviddil@ukr.net

Зразок заяви на участь у конкурсі та іншу детальну інформацію можна знайти ТУТ


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі