250 діток у Луцьку відвідали святкові майстер-класи

Джерело: Луцька міська рада

Святкові майстер-класи в рамках проекту «Різдвяна казка» для дітей з сімей учасників АТО, дітей з особливими потребами, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах відбулися у  Луцьку.

Юні митці радо долучались до творчих занять та проявляли жвавий інтерес до процесу створення святкових шедеврів.

 
 

Ознайомившись з такими техніками як декупаж, декоративний розпис, паперова пластика, бісероплетіння, миловаріння маленькі фантазери радо приступали до роботи. Заняття, спрямовані на розвиток творчого мислення, не залишали байдужими жодного малюка. Діти проявляли свої творчі здібності, ділились ідеями, враженнями та думками.

 

Години минали, як одна мить, та, як казали маленькі Даринка та Дмитрик, робота приносила їм та їхнім новим друзям неабияке задоволення, адже дітям вдалося втілити в життя чудеса зимових свят.

Роботи, виконані з дитячою безпосередністю, створювали святкову атмосферу для рідних та друзів.

На завершення занять кожен малюк отримував, окрім втіхи від роботи, солодкі подарунки.

«У наш час люди все більше усвідомлюють, що саме творчість є найважливішою складовою успіху. І здатність творити можна розвинути. Тому я постійно підтримую творчість. З метою досягнення атмосфери співробітництва, відкритості, взаємоповаги, наголошую, що кожна дитина має право висловити власну думку, навіть якщо вона не збігається з думками інших. Такі хвилини живого, безпосереднього спілкування з дітьми особливо цінні, бо саме тоді відкривається їхній багатий внутрішній світ, пробуджується особисте «я», бажання творити. Також хочу зауважити, що під час новорічно-різдвяних свят було охоплено майже 250 діток»,­­ — зазначила керівник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ліна Галан.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі