Як жила Європа останні 125 років. Найкращі знімки

Джерело: Еспресо

Пивоварні Німеччини, швейцарські схили та помпезні прийоми в Австрії – видання National Geographic впродовж 125 років показувало знімки про те, як живуть європейці

Фото показало видання Bussiness Insider.

National Geographic видали книгу, у якій вмістили найкращі знімки з Європи за роки свого існування.

Над ними впродовж більш ніж століття працювали різні талановиті фотографи. Часом їм доводилося носити із собою по 9 камер і витрачати по 500 котушок плівки, щоб зробити лише один ідеальний кадр. 

Бельгія, 1948 

null

Любителі сонячних ванн прилягли на піску вздовж узбережжя Бельгії під час сухого літа в 1947 році. Значна посуха, можливо, спровокувала хаос на європейських фермах, але цей рік став знаменним для бельгійських пляжів.

З Другої світової війни екскурсії в Остенде, Де Панні, Бланкенберге і інших прибережних містах дали людям дуже необхідні фізичні і психологічні перерви від відновлення їх спустошеною війною нації.

Туреччина, 1950

Пороми об'єднують міст Галата, легендарний водний шлях, що виокремлює Старий Стамбул, увінчаний куполом і мінаретами мечеті Сулейманіє, з більш західного кварталу міста. Пасажири, що стікаються на великі пароплави і річкові таксі, включають і приміських пасажирів, що прямують до будинків на азіатській стороні Босфору або на вілли на островах довколишнього Мармурового моря.

Італія, 1930

Італія, 1955

null

Діти Трієста насолоджуються Днем Республіки. Щорічне святкування ознаменувало створення італійської республіки після 1945 року, хоча літні громадяни пам'ятали, як тоді майорів інший прапор. До кінця Першої світової війни Трієст був "віденською адріатією", головним морським портом Австро-Угорщини, завзятим ворогом Італії.

Німеччина, 1959

null

Спалахи неонових вогнів нічних клубів - гамбурзький Reeperbahn ілюструє дивовижне повоєнне відновлення Західної Німеччини. "Молода західнонімецька республіка метушиться з енергією", - йдеться на початку статті червня 1959 року в National Geographic. У тому ж році музичний клуб Kaiserkeller відкрився на бічній вулиці біля Репербан, і одним з перших виконавців в ньому стала маловідома група з Ліверпуля під назвою The Beatles.

Швейцарія, 1960

null

Зимова ніч падає на Церматт, вогні, які запалюють лижники і туристи в затишних тавернах, ресторанах і готелях. Люди борються з холодом, щоб виїхати на милю або дві з міста і поглянути на освітлений місяцем Маттерхорн або, подібно фотографу Кетлін Ревіс, встановити штатив і зробити цю фотографію, стоячи на колінах в снігу.

Уельс, 1964

null

Якою зеленою була ця долина, навіть в туманний день, коли ці молоді туристи перетнули перевал Лланберіс в Національному парку Сноудонія. Цей регіон оповитий легендою: в сусіднє озеро Гласлін, вважають валлійці, поранений король Артур сер Бедівера кинув Екскалібур. І під вершиною Y Lliwedd, лицарі Артура все ще спали в печері, чекаючи повернення свого лідера з острова Авалон.

Радянський Союз, 1965

null

Російський храм в кам'яній кладці, різнокольоровий, многоглавий собор Василя Блаженного, відбивається в калюжі на Красній площі. Побудована в 1552 році будівля з не менш ніж вісьмома бічними церквами, зосередженими навколо свого центрального святилища.

Австрія, 1967

null

Формальний прийом заповнює велику галерею, найпросторішу з 1441 кімнати у віденському палаці Шенбрунн. Королівське володіння спочатку було побудовано як "мисливський будиночок" за межами міських стін в XVII столітті імператором Леопольдом I. Впродовж багатьох років ці люстри, стельові фрески і стіни в ліпнині були свідками незліченних балів, прийомів і банкетів.

Західна Німеччина, близько 1970 року

null

Південна Баварія, Нойшванштайн – найбільш екстравагантний театральний замок в Німеччині. Побудований в кінці 19-го століття, це був проект короля Людвіга II Баварії. Він бачив це як данину поваги романтичному баченню німецької історії; для інших, однак, це був ідеальний замок палацової історії - Уолт Дісней згадав про це при проектуванні замку Сплячої красуні в Діснейленді.

Ватикан, 1971

null

Трійця сонячних променів освітлює мозаїчну підлогу базиліки Святого Петра, яка по праву вважається багатьма найбільшою церквою в світі, враховуючи, що далекий бронзовий навіс, що прикриває вівтар Папи, сам по собі висотою 95 футів (близько 13 метрів). Центральний купол, від якого падає світло, ще більш величний: його висота - майже 450 (137 метрів) футів над тротуаром, що робить його найвищим куполом в світі.

Західна Німеччина, 1973

null

Сонячне проміння проходить через вікна австрійського пивного залу Мюнхена, де люди відзначають щорічний Октоберфест. Автор Гері Дженнінгс у березні 1974 року написав про 1200 пивоварень Баварії: "Можна було б пити баварське пиво щодня по три рази більше року і не випити двічі таку ж марку".

Східна Німеччина, 1973

null

Старий курорт пережив бурхливий хід історії Німеччини в основному неушкодженим, хоча сім'я князя Штольберг була позбавлена свого замку в 1945 році, коли місто потрапило в зону радянської окупації, яка в кінцевому підсумку стала тим марксистським супутниковим державою - Німецькою Демократичною Республікою.

Іспанія, 1983

null

Джентльмени, що насолоджуються сонцем на лавці в Барселоні, ймовірно, не обговорюють тонкощі цієї візитівки свого міста, архітектора Антоніо Гауді "Ла Саграда Фамілія" або церква Святого Сімейства, яка розміщена позаду. З 18 шпилями і трьома грандіозними фасадами, химерна, інколи дивовижна церква, за оцінкою архітектора Луї Саллівана, мала довге поляризоване громадську думку.

Швейцарія, 1985

null

Швейцарський консервативний регіон Аппенцелль - це чоловіки в червоних жилетах, які все ще ведуть стада до літніх пасовищ на височинах і назад в зимові табори в долині. Жінки в традиційному одязі все ще працюють над їх вишивкою, і звуки альпгорнів і йодлінга все ще можна почути на пагорбах.

Румунія, 2013

null

Члени сім'ї Борка, маленькі і дорослі, нанесли останній штрих на одку з 40 копиць  сіна, які вони створюють щоліта на своїй фермі недалеко від Бребу на півночі Румунії. Занурюючи зловісний образ регіону в західну літературу і поп-культуру, велика частина Трансільванії розташувалася в прекрасній сільській місцевості.

Швеція, 2015

null

Сонце, що заходить, силуети гори Наммат в долині Рапа національного парку Сарек на півночі Швеції. Ніщо не ілюструє дику Скандинавію так, як цей заповідним, де "мешкає" понад сотня льодовиків, шість з 13 найвищих вершин країни і безліч озер і струмків.


Загрузка...

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі