Макс Кідрук презентує у Луцьку роман «Не озирайся і мовчи»

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, - такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні.

Письменник Макс Кідрук цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни. У Луцьку презентація відбудеться 27 листопада о 19.00 у Волинській ОУНБ імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11). Організатор - мистецьке об'єднання "Стендаль".

Про новий роман:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» - це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», - уточнює автор.
Про тур:

«Якщо чесно, то «божевілля» - це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ - це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», - говорить Макс Кідрук.

Виступи у Волинській області:

  • 27 листопада. 13:00. Ковель. Центральна районна бібліотека (вул. Степана Бандери, 2).
  • 28 листопада. 10:00. Рожище. Районна бібліотека для дітей (вул. Незалежності, 65).
  • 28 листопада. 14:00.  Володимир-Волинський. Книгарня "Є" (вул. Ковельська, 6).
  • 28 листопада. 16:30. Нововолинськ. Центральна міська бібліотека (пр-т Дружби, 17).

Загрузка...

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі