На вулиці Лесі Українки встановлюють півкулі. Фото

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

На вулиці Лесі Українки встановлюють додаткові обмежувачі руху для авто у формі півкуль.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів начальник департаменту ЖКГ Луцької міської ради Юрій Крась.

Зі слів головного комунальника Луцька, це роблять для того, аби унеможливити рух авто головною пішохідною вулицею Луцька та зробити її комфортнішою для пішоходів.

Зауважимо, у соцмережах лучани почали обурюватися тим, що на вулиці Лесі Українки, біля Центру туристичної інформації та послуг міської ради, поцупили обмежувачі руху й тепер туди заїжджають легковики.

Втім, як пояснює Юрій Крась, обмежувачі руху у формі півкуль ніхто не крав, а навпаки - їх туди привезли комунальники. 

«Зараз ми обгороджуємо всю вулицю Лесі Українки півкулями. Спочатку їх встановили зі сторони Театрального майдану та на перехресті з вулицею Кривий Вал. Це дало результат.. Окрім того, що ці півкулі естетично виглядають, то ще й функціональні: легковики не можуть проїхати, а от комунальний транспорт чи пожежна з легкістю їх долає. Новим півкулями вже обмежили заїзд із вулиці Крилова, плануємо їх встановимо і біля Луцького міськрайонного суду, ще одне перекриття має бути з протилежної сторони Центру туристичної інформації та послуг Луцької міської ради», - розповів начальник департаменту ЖКГ.

Зі слів посадовця, усі роботи мають намір завершити впродовж місяця.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі