Біля луцької школи просять встановити «лежачого поліцейського»

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Лучанин Вадим Якимчук опублікував петицію, в якій просить встановити «лежачого поліцейського» біля школи задля безпеки дітей, йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Завдяки старанням місцевої влади, яка є власником дорожньої мережі, була значно покращена дорога по вулиці Марка Вовчка, через яку сотні діточок добираються до садочків та НВК «Гімназія №14».

Проте наявність відремонтованої дороги суттєво збільшила через дану вулицю транзитний потік автомобілів. Досить часто водії їдуть на значній швидкості, що створює потенційну небезпеку для життя та здоров’я маленьких лучан.

Враховуючи вищевикладене, беручи до уваги, що людина, її життя і здоров'я, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, просимо Луцьку міську раду:

1. Облаштувати тротуар по вулиці Марка Вовчка.

2. До облаштування тротуару по вулиці Марка Вовчка встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки («лежачі поліцейські») на проїжджій частині вищезазначеної вулиці (пропозиція щодо місця встановлення зображена на малюнку, який додається)», - йдеться у зверненні.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі