Паломники з Волині дістались Почаєва на велосипедах

Щороку під час Петрового посту підлітки селища Колки та села Залісці їдуть до святинь Почаївської Лаври на велосипедах. Цей рік не став винятком. З 11 по 15 червня на чолі із священиками Олександром БілінськимМихайлом Анісімовим та Миколою Жученя молоді люди знову провели час на двоколісних конях.

Про це повідомляє сайт «Рожищенське Благочиння».

У неділю ввечері, 11 чевня, паломники, із своїх домівок з’їхалися до Луцька, де були глядачами Волинського благовісту, а на нічліг поїхали до Волинської Духовної Семінарії. 12 червня, в понеділок вдосвіта, усі вирушили до цілі подорожі. Ввечері того ж дня, після подолання понад ста кілометрів дороги, пілігрими прибули до села Онишківці Рівненської області, де знаходиться чудотворне джерело праведної Анни. Помолившись у цій обителі, паломники залишилися на нічліг.

Зранку усі вирушили до головної святині західної України. Там поклонилися до святинь обителі: чудотворної ікони Божої Матері; мощів преподобних Іова та Амфілохія; відпечатку стопи Божої Матері та інших святинь, що в собі зберігає свята Лавра. Після поклонінь Почаївським святиням на нічліг велосипедисти повернулися до села Онишківці.

На ранок, 14 червня, усі помолились на ранішньому богослужінні, занурились в цілюще джерело та після трапези вирушили до Луцька. До древнього міста Лучеськ паломники прибули ввечері та заночували знову у стінах ВДС.

15 червня велосипедисти розділилися: подорож підійшла до завершення, і одна група поїхала додому в Колки, а інша - у Залісці.

«Подорож на велосипедах значно виснажила паломників, проте ця втома була в задоволення. Поклоніння святині у такий спосіб є не лише духовним подвигом самих подорожуючих, а й місіонерським», - повідомляє «Рожищенське Благочиння».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі