«Волинь» вдома програла «Шахтарю»

1. Новина відноситься до:

Перемогою гостів, донецького «Шахтаря», з рахунком 1:4 завершився перший домашній матч для луцької «Волині» у 2-му турі чемпіонату України.

Матч відбувся 23 липня на стадіоні «Авангард».

На 25-тій хвилині рахунок відкрий Тайсон, поціливши у ворота червоно-білих з шести метрів. Другий гол не забарився, адже вже за 14 хвилин рахунок поновив Тейшера – 0:2

Через брудну гру Оредця хрестоносці отримали шанс забити. Його використав Матей, пробивши в протилежний кут від того, в який почав падати голкіпер - 1:2.

Втім це не врятувало волинян. На 54 хвилині «Шахтар» довів, хто володіє м’ячем: після пасу Тайсона у воротарську зону, Тейшера забив дубль.

Четвертий гол гості оформили наприкінці матчу. У додатковому часі, Едуардо, отримавши пас зі штрафного від Бернарда, пробив Шуста – 1:4.

Відтак «Волинь» на десятому місці турнірної таблиці. «Шахтар» утримує лідерські позиції.

Нагадаємо, що напередодні першого домашнього матчу, волинські ультра влаштували марш.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.