Головним лісівником Волині може стати вихідець із іншого регіону

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Кадрова політика в лісовій галузі не задовольняє представників волинської громадськості. Відтак, вони пропонують обговорювати кандидатів на посаду очільника лісової галузі області на місцях.

Про це йшлося під час засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації 28 серпня, повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Нагадаємо, конфлікти навколо лісової галузі тривають на Волині досить довго. Під час подій Майдану Богдан Колісник, який уже довгий час очолював обласне управління лісомисливського господарства, відійшов від справ. На його місце прийшов «свободівець» Василь Мазурик.

Та влітку і він пішов з посади. У Держлісагентстві це пояснюють результатами внутрішньому аудиту і виявленим боргам в галузі.

Після цього тимчасовим виконувачем обов’язків призначили Олександра Кватирка. З цього моменту розпочався новий виток конфлікту. Зокрема, Кватирка називали людиною Колісника, активісти стверджують, що відшукали докази про те, що він є фігурантом кількох кримінальних справ.

Однак Олександра Кватирка залишили на посаді тимчасового виконувача обов’язків доти, доки конкурсна комісія не підбере достойну кандидатуру.

Та конкурс має бути всеукраїнським. Тобто, він попередив: на Волинь може прийти очолювати лісову галузь виходець з іншого регіону.

Це волинських активістів не влаштовує: представники громадської ради пропонують проводити конкурс на керівні посади в лісовому господарстві на місцях з обов’язковим громадським обговоренням кандидатів. Бо, мовляв, народ – господар на території і він має погоджувати, хто буде керувати цією територією.

Зрештою, незабаром відбудеться засідання Громадської ради, на якому обіцяють напрацювати звернення до Кабміну та Держлісагентства, аби Олександра Кватирка не призначали на посаду очільника обласного управління лісомисливського господарства.

А ось щодо конкурсу, то громадські активісти пропонують проводити його на місцях і там обговорювати кандидатів. Пропонують підготувати також відповідне звернення, аби конкурс відбувався на місцях і з врахуванням думки громадськості.

До слова, на сайті Держлісагентства вже тривалий час оприлюднена інформація про початок проведення конкурсу на керівні посади в галузі. З-поміж них і на деякі волинські підприємства. Зокрема, визначено, що 22 вересня будуть оприлюднені результати конкурсу на частину керівних посад.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі