Вже завтра «з молотка» продадуть демонтовані у Луцьку об'єкти

Джерело: Міська рада Луцька

Об'єкти, демонтовані луцькими муніципалами, в середу, 31 серпня, продаватимуть на відкритих торгах. Про це повідомляють на сайті міськради.

Зокрема, 31 серпня 2016 року (середа) о 10.00 годині в приміщенні департаменту «Центр надання адміністративних послу у Луцьку» (вулиця Лесі Українки, 35, 4-й поверх, конференц-зал) відбудуться відкриті торги з продажу демонтованих об’єктів, які були встановлені незаконно.

Реєстрацію учасників відкритих торгів проводитимуть з 9.15 – 9.45 години.

Нагадаємо, лучани не згідні з примусовим демонтажем, обіцяють оскаржувати рішення про знесеннятимчасових споруд й, навіть, мітингували з цього приводу під міською радою.

Рішення про демонтаж тимчасових споруд на території міста прийняли під час виконкому Луцької міської ради 20 липня 2016 року. Відповідно до затвердженого переліку споруд знесенню підлягають: металеві гаражі за адресами: вул. Богомольця, 2а, 13; Дубнівській, 12, 79; Івана Кожедуба, 24, 26; Ковельській, 12, 18; Космонавтів, 4; Кривий Вал, 9; Львівській, 5; Пушкіна, 9; Світлій, 16; Софії Ковалевської, 27 та тимчасові споруди (торгові кіоски) за адресами: по пр-ту Відродження, 2а; Волі, 21; Президента Грушевського, 1; на вул. Конякіна, 37а; Кравчука, 44а; по пр-ту Перемоги, 12; Соборності, 11а; на вул. Федорова, 6.

До слова, в Луцьку, вперше в Україні, міська влада вже продала на аукціоні квартиру, яку відібрали за борги, а ще вісім сімей - на черзі.

Як зазначав перший заступник міського голови Тарас Яковлев, до боржників застосовуватимуть жорсткі заходи, зокрема, обмеження водопостачання і водовідведення, теплопостачання. Крім того, у злісних неплатників за комунальні послуги, які боргують більше 10 тисяч гривень, арештовуватимуть квартири і виставлятимуть їх на аукціон.

Гроші після продажу квартири розподілятимуться між тими підприємствами, яким їх заборгували за певні послуги, а суму, яка лишається, повертають боржнику.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі