У Луцьку розробили схему, що регулюватиме розміщення МАФів

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини
  1. Новина відноситься до:

У Луцькій міській раді розробили схему затвердження малих архітектурних форм на вулицях міста, що не дозволить «вимираючому виду торгівлі» - кіоскам, розповсюджуватись обласним центром.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 9 серпня, повідомив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко, - повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

«Ми, як міська рада, не вітаємо подальше збільшення кількості кіосків у Луцьку. Це – форма торгівлі, що поступово, цивілізаційно-еволюційним матодом повинна відійти у минуле, адже ми маємо достатню кількість торгових центрів та супермаркетів. На сьогодні уже розробили схема розміщення МАФів у Луцьку. Якщо раніше управління архітектури і містобудування вирішувало, чи не шкодить об’єкт міській комунікації, і, якщо ні, у будь-якому місці погоджували втановлення МАФу. То тепер на центральних вулицях міста, зокрема по проспекту Волі і на вулиці Лесі Українки, позначили всі кіоски. І в інших місцях їх поставити неможливо. Це – чітка схема, яка заважатиме кіоскам «розповзатися» вулицями міста. На жаль, деякі кіоски, зокрема по проспекту Волі, виробили право власності хитрим і нечесним шляхом», - наголосив віце-мер.

Він зазначив, що за станом на сьогодні розробили і затвердили схеми розміщення МАФів по проспектах Перемоги, Молоді, Соборності, Відродження, Грушевського, а також на вулицях Гордіюк, Винниченка, Ковельська, Львівська, Рівненська, а також на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Окрім цього, зі слів посадовця, до закінченя грудня цього року затвердять схеми розміщення кіосків на таких вулицях: Воїнів-Інтернаціоналістів, Кравчука, Конякіна, Володимирська, Дубнівська, Федрова, Ветеранів, Окружна, Гнідавська, Потебні, Бенделіані, Станіславського та бульвару Дружби Народів. Григоренко зазначив, що ці схеми виставлять в інтернет, аби підприємці і лучани могли висловити власну думку.

«Після ухвалення рішення виконкому і затвердження схеми жоден новий кіоск на цій вулиці не з’явиться», - резюмував Григоренко.

Він зазначив, що у Луцьку - 495 вулиць, тому неможливо зробити один великий проект на всі вулиці одночасно, бо це великі затрати й часу, але основні вулиці міста до кінця року «перекриють», мовляв, не може бути хаосу в цій сфері.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі