Лучанка - третя на легендарних велоперегонах

Джерело:  xsport.ua.
  1. Новина відноситься до:

Яна Беломоїна їде на Cape Epic в парі з 44-річною Олімпійською чемпіонкою.

Перший в історії українського велоспорту призер чемпіонату світу по маунтинбайку лучанка Яна Беломоїна в неділю, 13 березня, стартувала на одній з найвідоміших багатоденок у цій дисципліні велоспорту, - інформує xsport.ua.

У пролозі на дистанції 26 кілометрів з 700 метрами підйомів Яна впарі з 44-річною Сабіной Спітц, легендою маунтинбайка,медалісткою трьох останніх Олімпіад (у тому числі, чемпіонкою- 2008) і дев'яти чемпіонатів світу, зайняла третє місце серед жіночої еліти.

Українка і німка – їхня команда називається Sport for Good – програли переможцям прологу Робін де Гроот (ЮАР) і Йенни Стенерхаг (Швеція) хвилину і 17 секунд. Друге місце на етапі зайняли данець Анита Лангвад і швейцарка Арианн Кляйнханс, переможці двох попередніх перегонів в жіночому розряді.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.