Луцькі «пітбулі» привезли перемогу з Харкова

1. Новина відноситься до:

Спортсмени луцького бійцівського клубу «Пітбуль» зайняли перше та друге місце на Всеукраїнському турнірі з єдиноборств «Кубок федерацій».

Змагання відбулися 27 грудня у місті Харків.

На ринг виходили любителі та професіонали з фрі-файт, мішаних бойових мистецтв (ММА), кікбоксингу (К-1) та тайського боксу (муай-тай).

Луцьк, а саме бійцівський клуб «Пітбуль», представляли два спортсмени: Сергій Снитюк та Роман Демчук. За результатами поєдинків у своїх категоріях Сергій та Роман здобули золото та срібло відповідно.

Окрім цього як розповів тренер клубу Богдан Мороз напередодні його вихованці виступали у Львові. 12-13 грудня тут відбувся турнір «Кращий кікбоксер України».

За результатом змагань Сергій Снитюк, Роман Демчук та Сергій Самчук посіли перші місця, а Олександр Бугаєв (категорія «діти») здобув срібло.

До слова, 30 грудня о 19:00 у приміщенні кінотеатру «Адреналін сіті» відбудеться нагородження спортсменів бійцівського клубу. Запрошують усіх небайдужих взяти участь у події, дітей та їх батьків, які цікавлять бойовими мистецтвами.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.