Кварцяний розповів, що думає про владу і місцеві вибори

  1. Новина відноситься до:

Влада, яка не цікавиться спортом, зокрема футболом, – далека від народу. Саме так висловив власну позицію стосовно представників нині діючої влади головний тренер «червоно-білих» Віталій Кварцяний.

Це відбулося сьогодні, 8 листопада, на післяматчевій прес-конференції, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, матч 14 туру Чемпіонату України з футболу між луцькою «Волинню» та полтавською «Ворсклою» завершився із рахунком 2:1 на користь «хрестоносців».

Віталій Кварцяний зазначив, що сьогоднішню перемогу волиняни присвячують майбутнім виборам.

«Майбутнім мером має бути людина, яка любить спорт», - наголосив наставник «червоно-білих», маючи на увазі кандидата на посаду міського голови Луцька від політичної партії УКРОП Олександра Товстенюка.

Як відомо, у другий тур виборів вийшли чинний мер, представник БПП «Солідарність» Микола Романюк та представник УКРОПу Олександр Товстенюк. Тож, остаточно визначитись із власним вибором та проголосувати за свого кандидата на посаду мера, лучани матимуть змогу у неділю, 15 листопада.

«Мене ніхто нічого не просив говорити. Я нічого не маю проти Миколи Ярославовича, але він не може бути мером, бо йому байдужий спорт. Як і голова ОДА Володимир Гунчик. Вони далекі від народу, від сьогодення і перспективи. Вони ніколи не будуть робити життя кращим. Не можна, щоб люди, які не хочуть покращення життя людям іншим, були знову при владі», - заявив головний тренер «Волині».



Він пригадав і про адміністративний тиск та необґрунтовані перевірки з боку влади щодо учасників виборчого процесу.

«Люди голосують за краще майбутнє. Але не може бути завтрашній день кращим, якщо влада проявляє себе лише у поверхневих вчинках, утім, не вирішує серйозних питань. Хочете краще життя – не бійтесь нікого. Бо влада боїться відповідальності за свої дегенеративні дії. Якщо мер любить будівництво і ремонти, то він повинен любити й усе інше», – обурюється Віталій Кварцяний.

Натомість, він заявив, що Олександр Товстенюк – це молода перспективна людина, яка цікавиться усім.

«Бо не може бути такого, що мер любить чи не любить щось, хоче чогось чи не хоче. В нього сто обов’язків, а він мусить зробити сто один. Тоді він міський голова. А у нас витягують штучну любов до влади, яка, своєю чергою, повинна цікавитись усім. Натомість, що ми маємо? Зруйновані всі спортивні майданчики та знівечені футбольні поля. Якби не люди, які працюють у Фонді Ігоря Палиці «Новий Луцьк», у нас не було б того, що ми маємо сьогодні. За 24 роки через бюджетні кошти пропущено сотні мільярдів гривень. Але при цьому народ не відчував жодних преференцій. Від людей які віддають свої нерви і кошти футболу, держава тримається в стороні. 15 років футбольний клуб існував без підтримки держави», – додав тренер.

Також він пригадав й про тиск з боку влади на футбольні клуби країни:

«Я – патріот Луцька, і патріоти мають робити майбутнє. Але яка ми країна майбутнього, якщо протягом 24-х років наш футбольний клуб під пресом? За що я мав більше сотні допитів? За те що футбол люблю? Хто це робив? Влада, силові структури, податкова. В нас тільки «Шахтар» і «Динамо» Київ нічого не відчували, а «Дніпро», Полтава, «Металург», «Чорноморець» під тиском. То що ж буде з футболом? От я боюсь, щоб наших спонсорів не придушили так, щоб вони не змогли утримувати волинський футбол. Бо більш ніхто цього робити не буде. Я знаю, де перспектива, а де ні. Якщо футбол під увагою влади, то влада – розумна, бо футбол – це дуже складна справа. Справа принципу оновити державу і з невеличкого міста Луцьк зробити перший крок у завтрашній день. Щоб у Німеччині сказали, що Луцьк – це маленький Лондон. Це аксіома. Треба було ще давно змушувати владу повернути до футболу не зад***цю, а обличчя», – різко зауважив Кварцяний.

Насамкінець він пригадав, як начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк здійснював тиск на освітян.

Як відомо, ЗМІ повідомляли, що у Луцьку вихователі із дошкільних навчальних закладів кажуть, що їх позбавили доплат і залякують тим, що кошти не повернуть, якщо у день виборів вони не проголосують за «правильного» кандидата. Після публікації статті начальник міського управління освіти Олег Гребенюк зібрав прес-конференцію, під час якої повідомив, що доплата індексації працівникам сфери освіти міста таки не відбувалася через нестачу коштів. Однак він виправдав це не політичними причинами і впливом політсил на адмінресурс, а економічними проблемами.

«Я не пробачу йому того, що він робить із вчителями і вихователями. Він обіймав посаду й при Януковичу, й при Ющенку, й при Кучмі, й нині, при Порошенку. Але досить! Насиділись уже пристосуванці. Йдемо в нове життя», - резюмував очільник «Волині».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі