30 жовтня відбулося жеребкування 1/4 фіналу Кубка України.

Найкращі вісім команд турніру у сезоні 2015/16 поділено на чотири пари:

• «Волинь» Луцьк – «Зоря» Луганськ
  • «Ворскла» Полтава – «Шахтар» Донецьк
  • «Олександрія» – «Динамо» Київ
  • «Сталь» Дніпродзержинськ – «Дніпро» Дніпропетровськ

Із «Зорею» «Волинь» перетиналася у Кубку України тільки одного разу - 25 і 29 листопада було зіграно поєдинки 1/8 фіналу Кубка України сезону 1992-1993 рр. У Луганську лучани програли 0:3, а в Луцьку відіграли гандикапа вже до 31 хвилини. В підсумку - переконлива перемога "Волині" 5:0 і прохід в чвертьфінал. У ньому «Волинь» поступилася «Динамо» із загальним рахунком 3:7.

Чвертьфінальна стадія у цьому сезоні складається з двох матчів. У першому матчі (базовий день 3 грудня) господарем поля стане «несіяна» команда. У матчі-відповіді (базовий день 2 березня 2016 року) – відповідно, «сіяна». Щонайменше за 12 діб до кожної базової дати дирекція Прем’єр-ліги визначить конкретні дні проведення та час початку матчів.

Відтак, зимовий календар матчів лучан буде таким: 28 або 29 листопада домашній матч чемпіонату із «Металургом», 3 грудня - кубковим домашній матч проти «Зорі» і 5-6 грудня - виїзний перенесений матч 12 туру проти «Дніпра» у Дніпропетровську.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.