«Луцьктеплу» дозволять взяти кредит

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Для того, щоб погасити заборгованість із виплати заробітної плати працівникам, ДКП «Луцьктепло» хочуть надати дозвіл на отримання кредиту розміром до семи мільйонів гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження 23 жовтня, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Як повідомила заступник міського голови Лариса Соколовська, на підприємстві склалася непроста ситуація у фінансовому та технічному планах. Так, працівники не отримували зарплату за липень цього року, що призвело до акції протесту під стінами міськради.

За годину до початку акції скликали позачергове засідання виконкому задля рішення про перерахунок коштів (у сумі 2 мільйонів гривень) підприємству.

За станом на вчора, як повідомила посадовець, заробітну плату за липень виплатили майже всім працівникам підприємства. Наразі йдеться про дозвіл підприємству терміном на рік на отримання кредиту у сумі не більше 7 мільйонів гривень. Окрім цього, на розгляд бюджетної комісії міськради вноситимуть пропозицію про виділення коштів для ДКП «Луцьктепло» з міського бюджету. Нині заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві становить 5,6 мільйона гривень.

Депутат Сергій Сівак звернув увагу на те, що ситуацію на підприємстві зумовила недолуга політика керівництва впродовж останніх п’яти років та зауважив, що депутатам досі не вдалося побачити, до прикладу, договір підприємства з компанією «Захід ТЕГ» щодо давальницької сировини.

У підсумку, члени комісії підтримали проект рішення.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі