На керівництво «Луцькводоканалу» відкрили кримінал

Джерело: Волинські новини

За фактом розкрадання мільйонів керівництвом «Луцькводоканалу» відкрили кримінальне провадження.

Правоохоронні органи з'ясовують, де зниклі з «Луцькводоканалу» 1,7 мільйона гривень, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати грошових коштів службовими особами КП «Луцькводоканал» за ознаками кримінального порушення, передбаченого частиною 3 статті 191 КК України. Відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Здійснюються слідчі (розшукові) дії, спрямовані на забезпечення повного та всебічного розслідування кримінального правопорушення, з’ясування всіх важливих обставин його вчинення та прийняття законного кінцевого рішення в розумні строки.

Про те, що керівник «Луцькводоканалу» обікрав підприємство на 1,7 мільйона, повідомляв головний юрисконсультом Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», адвокат Ігор Поліщук.

Ці гроші, отримані від держави, підприємство нібито сплатило за послуги, які надані не були. Договори з київськими фірмами укладав, власне, очільник КП Іван Корчук.

Після виходу публікації КП«Луцькводоканал» розмістило на своєму сайті спростування інформації про розкрадання коштів та надало свої пояснення з цього приводу. До слова, таке ж саме спростування з’явилось і на сайті міської ради. У ньому, зокрема, йшлося про те, що гроші були сплачені ПП «Велідіт» та ТзОВ «Аквагруп» за надання інформаційно-консультаційних (посередницьких) послуг, які нібито допомогло підприємству погасити заборгованість перед ПАТ «Волиньобленерго», і що такі послуги дійсно надавалися.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі