Фестиваль громадської «UCRAZYANS» – знову у Луцьку

Джерело: Волинські новини

У Луцьку цьогоріч знову відбудеться фестиваль громадської активності «uCRAZYans».

Про це повідомляють організатори.

"Разом з Вами не менше 15 шалених громадських організацій Волині будуть виробляти мільйони кілобайт позитиву, при чому все у енергозберігаючому режимі. Не зрозуміли як це?! – Тоді чекаємо на Вас вже 7 жовтня на театральному майдані міста. Розкажемо та покажемо як бути "енергійними та ефективними водночас", - закликають організатори.

Команда Волинського Інституту Права та активних громадських організацій Волині представлятимуть свої організації у форматі креативного музею. Крім музею, працюватиме дитяча зона, зона лекторію та зона вимірювання пульсу. «Громадський пульс: Волинський вимір» - саме під таким гаслом 7 жовтня Луцьк зустрічатиме «uCRAZYans». Фестиваль розпочнеться об 11 на Театральному майдані міста.

Родзинкою фестивалю стане показ відеороликів про активні громадські організації Волині. Усім ГО, які бажають, щоб саме їх організація стала героєм одного з п’ятнадцяти відеороликів, потрібно до 12 вересня заповнити анкету зголошення- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzdOFUZGK6f-4XwB6_iTMMI3Oxg_pj2tnsMhN9Fm83O4bzbA/viewform.

На основі усіх анкет, конкурсна комісія відбере п'ятнадцять найактивніших волинських громадських організацій. Саме відеоролики про їх роботу та їх команду будуть показані лучанам та гостям міста під час фестивалю.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі