Луцький гурт – серед переможців престижного музичного фестивалю в Німеччині

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Україна феєрично дебютувала на одному з найбільших метал-фестивалів світу «Wacken Open Air». Представляв нашу державу луцький гурт «MOTANKA», який увійшов у п'ятірку переможців.

Фестиваль тривав 2-4 серпня в місті Вакен (Німеччина), де і відублися змагання молодих гуртів в рамках батлу «W:O:A Metal Battle».

Музикант гурту Сергій Ходорчук (бас-гітара, окарини, бек-вокал) розповідає, що про Україну на цьому фестивалі почули вперше й лучанам вдалося нас гідно представити.

«Ми довели, що можемо українськими піснями зарядити кожного іноземця, кожного металіста з різних куточків світу. Насправді все було дуже круто, адже такого рівня фестивалю ми до цього не бачили: все продумано до дрібниць, як для гостей фестивалю, так і для самих музикантів. Для любителів важкої музики - це 4 гектари раю на землі! Перед самим виступом наш дух нереально піднявся від присутності українців із прапорами, які прийшли послухати та підтримати нас, це було неочікувано, а під самою сценою стояв хлопець в нашій футболці. Тому до виступу ми були готові», - каже Сергій Ходорчук.

Зауважимо, що у фестивалі-конкурсі участь брали 28 країн світу, відвідувачів було більше 80 тисяч.

«Виступ кожного учасника триває всього 20 хвилин, тому грали ми три пісні: «Fire burns», «Хрещення» та «Вербу». Були й певні казуси - у переддень батлу на рєпі згоріла басуха і це було дуже невчасно. Але, на щастя, в Берліні ми маємо хороших друзів, які нереально виручили та на час концертів надали нам свою гітару. Цікаво відзначити, що під час виступу на сцені висить таймер, якщо час вичерпано, а ти досі граєш, то тебе автоматично вирубають і дискваліфіковують з батлу. Музичні змагання відбувалися на двох сценах, які поруч розташовані. Коли на одній виступає гурт, то на іншій закриті куліси та учасники чекають своєї черги.

Результати оголошували наступного дня, але після виступу нас запросили на інтерв’ю журналісти з міжнародного телеканалу «Deutsche Welle», які високо оцінили нас», - пригадує Сергій Ходорчук.

За результатами змагань на «W:O:A Metal Battle», перемогу здобули: 1. Prize: China: Die From Sorrow; 2. Prize: Ukraine: Motanka; 3. Prize: Romania: AN THEOS; 4. Prize: Denmark: Xenoblight; 5. Prize: Sweden: Chugger.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі