«Lutsk Food Fest. Весна»: перший день фестивалю їжі. Фото

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Завершився перший день сьомого гастрономічного фестивалю «Lutsk Food Fest. Весна». Аби подивувати лучан та гостей міста, на нього з’їхалися близько 40 учасників з усієї України, які підготували незвичайні страви та напої, що дивують презентацією та смаком.

Усім, хто бажав «хліба та видовищ», сьогодні неабияк пощастило: вони могли наїстись від пуза, взяти участь у майстер-класах із гончарства та від шеф-кухарів, намалювати тимчасове тату, зробити манікюр, поборотися в лицарських обладунках, пострибати на батуті, заплести косички, зробити селфі в крутих фотозонах, потанцювати під запальну музику діджеїв. А також відвідати зону спілкування, де дієтологи розповідали про здорову їжу та вчили, як смакувати улюбленими стравами, щоб не шкодити здоров'ю.

Близько п'яти тисяч відвідувачів смакували та розважалися, оскільки організатори подбали не лише про частування для лучан, а й про цікаву культурну програму.

Як лучани частувалися та розважалися у перший день гастрономічного свята - у фоторепортажі Інформаційного агенства Волинські Новини.

Над матеріалом працювали: журналіст Анна Панафідіна і фотографи Вадим Панафідін, Микола Поліщук

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі