Лучани дізнавалися, чи псує секс кохання

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Дві сповнені пікантним гумором історії про кохання, дружбу, взаєморозуміння, словесні баталії, розходження в думках, компроміси, врешті, про відносини між чоловіком і жінкою представили лучанам актори київського театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

Показ вистави «Кохання сексом не зіпсуєш» відбувся 12 березня у РЦ «Промінь».

«Хто пам’ятає назву вистави? А хто прийшов тому, що в назві є слово «секс»? – поцікавився перед стартом спектаклю один із ключових акторів Олександр Розвяков.

Він, однак, висловив сподівання, що більшість вирішила відвідати показ п’єси через те, що в її назві присутнє слово «кохання».

Також Олександр Розвяков пояснив, чому їхній театр зветься студією імпровізації: «Справа в тому, що наші актори, перебуваючи на сцені, постійно імпровізують. Але глядачу, на жаль, це не завжди помітно, тому ми вирішили, що будемо брати фрази із залу, які вплітатимемо в тіло спектаклю. Таким чином глядач не тільки бачить, де відбувається імпровізація, а й бере участь у створенні вистави».

Як доказ сказаному Олександр попросив лучан назвати йому кілька фраз, які актори пізніше використати під час гри. Це, зокрема, «Багато знаєш – спиш один», «Интим не предлагать – могу не отказать», «Любви все возрасты покорны. Наверное… Все», «Хочешь жить – умей вертеться».

Незважаючи на назву, вистава набагато глибша й оповідає не тільки про кохання чи секс. В сюжетній основі – стосунки двох пар, які по черзі постають перед глядачами. До слова, на сцені – нічого зайвого, лише ліжко, стіл і два стільці.

Перші закохані – Степан і Жанна, які спеціально попередньо відправили доньку до бабці, аби атмосферно відсвяткувати наодинці свій невеличкий ювілей. Проте відзначення п’яти років стосунків задалося не зовсім так, як того прагнула Жанна, адже коханий потягнув святкувати її в тематичний ресторан, оформлений за мотивами «Володарів перстнів», та ще й не підготував подарунок і вручив такий «шикарний» букет, котрий не вдалося врятувати навіть «бризками шампанського».

Намагання повторити перші освідчення також не увінчалися успіхом, тож Жанна вдягнула «бойовий халат», зробила «бойову зачіску» та заявила своїй другій половині, що ляже в «мавзолей» (ліжко, – ВН) тільки тоді, коли він буде готовий заради неї на подвиги.

На переконання Степана відтворити колишню романтику їм не вдається тому, що знайомство, перші прояви симпатії, перший поцілунок і перший секс – все в них сталося в один і той же день.

Кульмінацією сімейних розбірок стала вигадана Жанною історія про те, як вона, заможна дівчина з Хрещатику, попередньо затарившись у «Сільпо», вирушає на порятунок до Степана, аби приготувати йому борщ. Однак дорогою в метро, якраз посеред Дніпра, потяг зрушує з мосту, тож жінка не розгубилася й помчала просто по воді, не забувши при цьому пакети, відбивати чоловіка від бобрів.

Оповідаючи цю байку, Жанна настільки «роздраконилася», що Степан залюбки вирішив їй підіграти й навіть «забив» на дзвінок керівництва, аби залишитися з коханою удвох вдома.

Картину їхніх відносин на деякий час перебила інша пара – Катя та Юра – найкращі друзі ще з дитинства. Зайшовши для того, аби повернути дівчині ноутбук, Юра вирішив затриматися, щоб обговорити невдалий роман Каті, а врешті подискутувати на одвічну тему любовних стосунків. Чим більше ці двоє відкривалися перед одне одним, чим «брудніші» теми вони порушували, тим краще починали розуміти, що, можливо, потрібно дати шанс їхній дружбі перерости в щось зовсім інше.

Неабиякої яскравості та соковитості, окрім, звісно, теми вистави, п’єса набирає завдяки щирій грі акторів, харизмі їхніх персонажів, а також особливому гумору, приперченому гострими фразами. Тому й не дивно, що лучани отримали чималий заряд кайфу та позитиву, а також гарний перелік питань для бесід із коханими.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі