День Збройних сил України відзначили у Луцьку

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Щорічно 6 грудня у нашій державі відзначається День Збройних Сил України. Відтак, у Палаці культури міста Луцька зібралися волинські військовослужбовці, аби відсвяткувати своє професійне свято.

Так, урочистості розпочалися з виконання Гімну України, а також з хвилини мовчання, якою присутні вшанували загиблих на сході воїнів.

Отець Михайло Бучак за поданням ГО «Військові капелани Волині», з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла вручив почесні нагороди людям, які прикладають великі зусилля для збереження України та її суверенітету.У вітальному слові перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик зауважив, що в 2014 році всі казали, що в України немає армії, втім, на його думку, в нашій державі армія є.«Наша армія - це військо не солдатів, а воїнів, бо солдати – це ті люди, які сліпо виконують наказ без серця, без волі, без відчуттів. Воїни – це ті, хто прямо з Майдану пішов на схід не тому, що їм віддали наказ, а тому, що в них було внутрішнє переконання, розуміння та усвідомлення того, що потрібно рятувати країну. Наше військо - найсильніше у світі, адже його підтримує народ», - сказав Олександр Пирожик.

Своєю чергою, радник міського голови Ігор Поліщук підкреслив, що військова служба – це не робота, а місія у житті.«Сьогодні ми з впевненістю можемо говорити про те, що ми маємо новонароджене українське військо, яке в рази потужніше від того, яким воно було декілька років тому, яке впевненіше в собі та своїх діях.

Ми маємо таку українську армію, яка змінила відношення українців до військової служби. Я хочу подякувати всім військовослужбовцям за вашу жертовність та мужність, а також згадати військових капеланів – людей, які промовляють Боже слово в надзвичайно непростих умовах, та не дають втратити віру. Також я хочу згадати волонтерів, які в період, коли наша держава була ослаблена, взяли на себе її функції.

Я дякую медикам, котрі врятували тисячі життів, та дали їм можливість повернутися додому. Військову службу не можна назвати роботою, адже це місія в житті. Бажаю усім Божого благословення, здоров’я та терпіння вашим родинам, адже надзвичайно непросто чекати, коли твоя близька людина повернеться з бойових дій. Нехай наступне покоління державних діячів належно оцінить той вклад у відродження армії, який був зроблений вами», - зазначив Ігор Поліщук.

Опісля привітальних слів представники міської та обласної влади нагородили волинських військовослужбовців почесними грамотами та відзнаками.Далі дійство продовжилося святковим концертом.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі