Ремонт доріг у Луцьку завершили на 90%

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Приблизно 90% запланованих цьогоріч ремонтних робіт на дорогах та прибудинкових територіях у Луцьку вже встигли завершити.

Яким чином тривають ремонтні роботи на дорогах та прибудинкових територіях у різних мікрорайонах міста, перевірили радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту ЖКГ міськради Юрій Крась 10 листопада.

У стадії завершення перебуває капітальний ремонт перехрестя вулиці Набережної з вулицею Шевченка. Найближчим часом виконають роботи з нанесення дорожньої розмітки. Вартість ремонтних робіт становить 2,949 мільйона гривень.Завершується також капітальний ремонт проспекту Василя Мойсея. Наразі наносять розмітку холодним пластиковим матеріалом. Вартість робіт становить 9,514 мільйона гривень.У стадії завершення і поточний ремонт вулиці 8 Березня, де асфальтували ділянку проїзної частини біля Луцького кооперативного коледжу. Тривають роботи з влаштування бруківки на тротуарах поблизу будинків № 2, 4 та 6. На ремонтні роботи витратили 671 тисячу гривень.Завершуються роботи з ремонту тротуарів на вулиці Степана Бандери у центрі міста. Вартість робіт становить 742 тисячі гривень.Нову зупинку громадського транспорту встановили на вулиці Львівській навпроти автостанції № 2. Поряд із зупинкою завдовжки 10 метрів облаштували покриття бруківкою.Насамкінець проінспектували капітальний ремонт прибудинкової території на проспекті Соборності, 38, 40, 42, вартістю 2,727 мільйона гривень. Проект передбачає влаштування бруківки на тротуарах та проїзній частині.Як зауважив радник міського голови Ігор Поліщук, нині можна побачити, що місто змінюється на краще. Йдеться про ремонт доріг, тротуарів, прибудинкових територій та інших об’єктів інфраструктури – сходів, пандусів тощо. Цьогоріч, з його слів, було дуже багато зроблено у галузі житлово-комунального господарства. Так, фактично завершений ремонт вулиці Липинського, гарно облаштоване кільце на перехресті вулиць Набережної та Шевченка, де висадили зелені насадження, наноситимуть пластикову дорожню розмітку.

Завершують ремонт тротуару поблизу стадіону «Авангард» на проспекті Василя Мойсея, вперше у Луцьку нанесли пластикову червоно-білу розмітку на пішохідних переходах, її добре помітно за поганого освітлення, тож вона слугує для безпеки пішоходів, аби водій міг заздалегідь пригальмувати. Давно зруйнованими були тротуари на вулиці 8 Березня, місцеві мешканці мусили ходити проїзною частиною. Неможливо було ані пройти, ані проїхати автомобілем у дворі на проспекті Соборності, 38, 40, 42. Тепер тут добігає кінця капітальний ремонт. Посадовець відзначив, що попри нарікання на відсутність зливової каналізації, усюди під час капітальних ремонтів облаштовують зливову каналізацію, аби після дощів не утворювалися калюжі на прибудинкових територіях та дорогах.

Капітально відремонтували майданчик під нову зупинку громадського транспорту навпроти автостанції на вулиці Львівській – щодо цього об’єкту на в’їзді у місто раніше надходило багато звернень від мешканців.

Роботи добігають кінця, тому що хороша погода, що сприяє проведенню ремонтних робіт, скоро зміниться, тож плануватимуть ремонти на наступний рік. Наразі завершили приблизно 90% запланованих робіт.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі