Юристовський Олександр Володимирович

Термін Опис
Дата народження

24 липня 1973 р., 

м. Червоноград Львівської області

Діяльність

Заступник начальника Головного управління ДФС у Волинській області.

За фахом «економіст», вищу освіту здобув у 1995 році у Львівському державному університеті імені Івана Франка. Потому майже вся трудова діяльність Олександра Юристовського пов’язана зі службою в органах державної податкової служби.

Як свідчить біографія керівника волинських фіскалів, трудову діяльність Олександр Юристовський розпочав з посади державного податкового інспектора у ДПІ Шевченківського району Львова. Згодом – очолював різні підрозділи районних ДПІ у Львові та був першим заступником начальника ДПІ у Львові.

У 2005 - 2008 р.р. Олександр Юристовський працював керівником відділень комерційного банку. А з листопада 2008 до квітня 2012 року він - начальник управлiння податкового контролю юридичних осіб ДПА та управління податкового контролю ДПС у Львівській області.

Зі створенням спеціалізованих інспекцій з обслуговування великих платників податків Олександр Юристовський спочатку у квітні 2012 – березні 2013 року працював першим заступником начальника СДПІ з роботи з ВПП у Львові. 

З квітня 2013 року до жовтня 2015 року очолював СДПІ з роботи з ВПП та СДПІ з обслуговування великих платників податків у Львові.

У 2015 році призначений заступником начальника Головного управління ДФС у Волинській області.

Фігурує у дописах:

Все про особу